M101GWT9 R4

| Panel Model | M101GWT9 R4 |
|---|---|
| Panel Brand | IVO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×600 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| M101GWT9 R4 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 222.72×125.28 mm |
| Outline | 235×143×5.2 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 45% |
| Response Time | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 70/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 8S4P WLED |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 40 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of IVO M101GWT9 R4.
IVO M101GWT9 R4 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IVO M101GWT9 R4 pdf datasheet or detailed specifications of the IVO M101GWT9 R4 or other IVO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IVO M101GWT9 R4 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
IVO M101GWT9 R4 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IVO M101GWT9 R4 pdf datasheet or detailed specifications of the IVO M101GWT9 R4 or other IVO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IVO M101GWT9 R4 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "M101GWT9 R4"
- IVO M101GWT9 R4
- M101GWT9 R4 datasheet
- M101GWT9 R4 image
- M101GWT9 R4 price
- M101GWT9 R4 distributor

