M236HJK-L3B

| Panel Model | M236HJK-L3B |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| M236HJK-L3B Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 521.28×293.22 mm |
| Outline | 539.84×317.32×15.9 mm |
| Surface | Hard coating (6H) |
| Contrast Ratio | 4000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 8.5 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX M236HJK-L3B.
INNOLUX M236HJK-L3B are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX M236HJK-L3B pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX M236HJK-L3B or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX M236HJK-L3B distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX M236HJK-L3B are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX M236HJK-L3B pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX M236HJK-L3B or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX M236HJK-L3B distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "M236HJK-L3B"
- INNOLUX M236HJK-L3B
- M236HJK-L3B datasheet
- M236HJK-L3B image
- M236HJK-L3B price
- M236HJK-L3B distributor
