M270DAN01.2

| Panel Model | M270DAN01.2 |
|---|---|
| Panel Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,27.0 inch, 2560×1440 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| M270DAN01.2 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 596.736×335.664 mm |
| Outline | 613.9×357.5×13.6 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , sRGB 100% |
| Response Time | 12 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 17S4P WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of AUO M270DAN01.2.
AUO M270DAN01.2 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AUO M270DAN01.2 pdf datasheet or detailed specifications of the AUO M270DAN01.2 or other AUO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AUO M270DAN01.2 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
AUO M270DAN01.2 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AUO M270DAN01.2 pdf datasheet or detailed specifications of the AUO M270DAN01.2 or other AUO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AUO M270DAN01.2 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "M270DAN01.2"
- AUO M270DAN01.2
- M270DAN01.2 datasheet
- M270DAN01.2 image
- M270DAN01.2 price
- M270DAN01.2 distributor

