TM043YDHG30

| Panel Model | TM043YDHG30 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM043YDHG30 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | SFT, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 56.16×93.6 mm |
| Outline | 61.96×104.5 mm |
| Surface | Antireflection |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 60% |
| Response Time | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 8S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , 45 pins |
| Input Voltage | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TM043YDHG30.
TIANMA TM043YDHG30 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM043YDHG30 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM043YDHG30 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM043YDHG30 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TM043YDHG30 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM043YDHG30 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM043YDHG30 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM043YDHG30 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM043YDHG30"
- TIANMA TM043YDHG30
- TM043YDHG30 datasheet
- TM043YDHG30 image
- TM043YDHG30 price
- TM043YDHG30 distributor

