N101JSA-P11

| Panel Model | N101JSA-P11 |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| N101JSA-P11 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | AAS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 135.36×216.576 mm |
| Outline | 143.14×258.26×1.27 mm |
| Surface | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Response Time | 14/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX N101JSA-P11.
INNOLUX N101JSA-P11 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX N101JSA-P11 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX N101JSA-P11 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX N101JSA-P11 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX N101JSA-P11 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX N101JSA-P11 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX N101JSA-P11 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX N101JSA-P11 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "N101JSA-P11"
- INNOLUX N101JSA-P11
- N101JSA-P11 datasheet
- N101JSA-P11 image
- N101JSA-P11 price
- N101JSA-P11 distributor

