T26JHS00
| Panel Model | T26JHS00 |
|---|---|
| Panel Brand | No Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.6 inch, 320×240 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| T26JHS00 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 52.8×39.6 mm |
| Outline | 49.9×58×2.2 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 280:1 (Typ.) |
| Display Colors | 65K/262K , CIE1931 58% |
| Response Time | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 6S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 39 pins |
| Input Voltage | 1.8/2.8V (Typ.)(VDD/VBAT) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of No Brand T26JHS00.
No Brand T26JHS00 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the No Brand T26JHS00 pdf datasheet or detailed specifications of the No Brand T26JHS00 or other No Brand LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from No Brand T26JHS00 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
No Brand T26JHS00 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the No Brand T26JHS00 pdf datasheet or detailed specifications of the No Brand T26JHS00 or other No Brand LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from No Brand T26JHS00 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "T26JHS00"
- No Brand T26JHS00
- T26JHS00 datasheet
- T26JHS00 image
- T26JHS00 price
- T26JHS00 distributor

