N16HD-SA2

| Panel Model | N16HD-SA2 |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| N16HD-SA2 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 256.32×144.18 mm |
| Outline | 268×157.36×5.15 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 700:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 11/14 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 strings WLED Without Driver |
| Signal Interface | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX N16HD-SA2.
INNOLUX N16HD-SA2 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX N16HD-SA2 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX N16HD-SA2 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX N16HD-SA2 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX N16HD-SA2 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX N16HD-SA2 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX N16HD-SA2 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX N16HD-SA2 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "N16HD-SA2"
- INNOLUX N16HD-SA2
- N16HD-SA2 datasheet
- N16HD-SA2 image
- N16HD-SA2 price
- N16HD-SA2 distributor

