TM050JVHS10-02

| Panel Model | TM050JVHS10-02 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 720×1280 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM050JVHS10-02 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 62.1×110.4 mm |
| Outline | 69.3×140.8×2 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 40 pins |
| Input Voltage | 1.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TM050JVHS10-02.
TIANMA TM050JVHS10-02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM050JVHS10-02 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM050JVHS10-02 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM050JVHS10-02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TM050JVHS10-02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM050JVHS10-02 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM050JVHS10-02 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM050JVHS10-02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM050JVHS10-02"
- TIANMA TM050JVHS10-02
- TM050JVHS10-02 datasheet
- TM050JVHS10-02 image
- TM050JVHS10-02 price
- TM050JVHS10-02 distributor

