TX48D02VM0BAA

| Panel Model | TX48D02VM0BAA |
|---|---|
| Panel Brand | JDI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,19.0 inch, 1680×1050 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TX48D02VM0BAA Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS-Pro, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 409.5×255.94 mm |
| Outline | 444×300×25 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 11/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 3 strings WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of JDI TX48D02VM0BAA.
JDI TX48D02VM0BAA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the JDI TX48D02VM0BAA pdf datasheet or detailed specifications of the JDI TX48D02VM0BAA or other JDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from JDI TX48D02VM0BAA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
JDI TX48D02VM0BAA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the JDI TX48D02VM0BAA pdf datasheet or detailed specifications of the JDI TX48D02VM0BAA or other JDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from JDI TX48D02VM0BAA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TX48D02VM0BAA"
- JDI TX48D02VM0BAA
- TX48D02VM0BAA datasheet
- TX48D02VM0BAA image
- TX48D02VM0BAA price
- TX48D02VM0BAA distributor

