NL128102AC28-07

| Panel Model | NL128102AC28-07 |
|---|---|
| Panel Brand | NEC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,18.1 inch, 1280×1024 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NL128102AC28-07 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | A-SFT, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 359.04×287.232 mm |
| Outline | 389×317.2×31.3 mm |
| Surface | Hard coating (2H), Antireflection |
| Contrast Ratio | 300:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 60% |
| Response Time | 15/14 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 12 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of NEC NL128102AC28-07.
NEC NL128102AC28-07 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NL128102AC28-07 pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NL128102AC28-07 or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NL128102AC28-07 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
NEC NL128102AC28-07 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NL128102AC28-07 pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NL128102AC28-07 or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NL128102AC28-07 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "NL128102AC28-07"
- NEC NL128102AC28-07
- NL128102AC28-07 datasheet
- NL128102AC28-07 image
- NL128102AC28-07 price
- NL128102AC28-07 distributor
