AA150XA01B

| Panel Model | AA150XA01B |
|---|---|
| Panel Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AA150XA01B Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 304.1×228.1 mm |
| Outline | 350×266.5×15 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 10/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 60/60/45/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | CMOS (2 ch, 8-bit) , 75 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Mitsubishi AA150XA01B.
Mitsubishi AA150XA01B are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Mitsubishi AA150XA01B pdf datasheet or detailed specifications of the Mitsubishi AA150XA01B or other Mitsubishi LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Mitsubishi AA150XA01B distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Mitsubishi AA150XA01B are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Mitsubishi AA150XA01B pdf datasheet or detailed specifications of the Mitsubishi AA150XA01B or other Mitsubishi LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Mitsubishi AA150XA01B distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "AA150XA01B"
- Mitsubishi AA150XA01B
- AA150XA01B datasheet
- AA150XA01B image
- AA150XA01B price
- AA150XA01B distributor

