NL4823HC37-03

| Panel Model | NL4823HC37-03 |
|---|---|
| Panel Brand | NEC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NL4823HC37-03 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | SA-SFT, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 154.08×87.05 mm |
| Outline | 170×104 mm |
| Surface | Hard coating (3H), Antireflection |
| Contrast Ratio | 300:1 (Typ.) |
| Display Colors | Full color , CIE1931 40% |
| Response Time | 38/27 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB , 32 pins |
| Input Voltage | 5.0/5.4/15.0/-14.0V (Typ.)(VCC/VDD/VGON/VGOFF) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of NEC NL4823HC37-03.
NEC NL4823HC37-03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NL4823HC37-03 pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NL4823HC37-03 or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NL4823HC37-03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
NEC NL4823HC37-03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NL4823HC37-03 pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NL4823HC37-03 or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NL4823HC37-03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "NL4823HC37-03"
- NEC NL4823HC37-03
- NL4823HC37-03 datasheet
- NL4823HC37-03 image
- NL4823HC37-03 price
- NL4823HC37-03 distributor

