NL6448BC20-21

| Panel Model | NL6448BC20-21 |
|---|---|
| Panel Brand | NEC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.5 inch, 640×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NL6448BC20-21 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | |
| Active Area | 132.48×99.36 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 600 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 2 pcs CCFL |
| Signal Interface | CMOS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of NEC NL6448BC20-21.
NEC NL6448BC20-21 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NL6448BC20-21 pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NL6448BC20-21 or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NL6448BC20-21 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
NEC NL6448BC20-21 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NL6448BC20-21 pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NL6448BC20-21 or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NL6448BC20-21 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "NL6448BC20-21"
- NEC NL6448BC20-21
- NL6448BC20-21 datasheet
- NL6448BC20-21 image
- NL6448BC20-21 price
- NL6448BC20-21 distributor

