P101DBZ-3Z1

| Panel Model | P101DBZ-3Z1 |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| P101DBZ-3Z1 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 135.36×216.576 mm |
| Outline | 140.4×225.8×1.07 mm |
| Surface | Hard coating |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 60% |
| Response Time | 11/9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 40 pins |
| Input Voltage | 3.3/5.8/-5.8V (Typ.)(VDDIN/AVDD/AVEE) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX P101DBZ-3Z1.
INNOLUX P101DBZ-3Z1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX P101DBZ-3Z1 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX P101DBZ-3Z1 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX P101DBZ-3Z1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX P101DBZ-3Z1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX P101DBZ-3Z1 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX P101DBZ-3Z1 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX P101DBZ-3Z1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "P101DBZ-3Z1"
- INNOLUX P101DBZ-3Z1
- P101DBZ-3Z1 datasheet
- P101DBZ-3Z1 image
- P101DBZ-3Z1 price
- P101DBZ-3Z1 distributor

