CLAA102NA0DCW

| Panel Model | CLAA102NA0DCW |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.2 inch, 1024×600 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA102NA0DCW Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 222.72×130.5 mm |
| Outline | 235×145.8×5.5 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Response Time | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA102NA0DCW.
CPT CLAA102NA0DCW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA102NA0DCW pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA102NA0DCW or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA102NA0DCW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA102NA0DCW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA102NA0DCW pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA102NA0DCW or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA102NA0DCW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA102NA0DCW"
- CPT CLAA102NA0DCW
- CLAA102NA0DCW datasheet
- CLAA102NA0DCW image
- CLAA102NA0DCW price
- CLAA102NA0DCW distributor
