PD104SLI
| Panel Model | PD104SLI |
|---|---|
| Panel Brand | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| PD104SLI Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 211.2×158.4 mm |
| Outline | 243×185.1×19.25 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 600:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 75/75/60/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 11S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PVI PD104SLI.
PVI PD104SLI are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PD104SLI pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PD104SLI or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PD104SLI distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PVI PD104SLI are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PD104SLI pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PD104SLI or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PD104SLI distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PD104SLI"
- PVI PD104SLI
- PD104SLI datasheet
- PD104SLI image
- PD104SLI price
- PD104SLI distributor

