PD104SY1
| Panel Model | PD104SY1 |
|---|---|
| Panel Brand | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| PD104SY1 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 211.2×158.4 mm |
| Outline | 219.35×166.6×1.9 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Response Time | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | TTL (2 ch, 6-bit) , 75 pins |
| Input Voltage | 3.3/10.0/21.0/-6.0/-10.0V (Typ.)(VCC/VLC/VGH/VDL/VEE) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PVI PD104SY1.
PVI PD104SY1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PD104SY1 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PD104SY1 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PD104SY1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PVI PD104SY1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PD104SY1 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PD104SY1 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PD104SY1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PD104SY1"
- PVI PD104SY1
- PD104SY1 datasheet
- PD104SY1 image
- PD104SY1 price
- PD104SY1 distributor

