PG320240LRU-DE4-B-S0
| Panel Model | PG320240LRU-DE4-B-S0 |
|---|---|
| Panel Brand | Powertip |
| Descrition | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Panel Type | STN-LCD |
| PG320240LRU-DE4-B-S0 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Yellow/Green (Positive), Transflective |
| Active Area | 115.17×86.37 mm |
| Outline | 148.02×120.24 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 3:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 130/280 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 30/30/30/30 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | WLED Without Driver |
| Signal Interface | 8-bit parallel , 20 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Powertip PG320240LRU-DE4-B-S0.
Powertip PG320240LRU-DE4-B-S0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Powertip PG320240LRU-DE4-B-S0 pdf datasheet or detailed specifications of the Powertip PG320240LRU-DE4-B-S0 or other Powertip LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Powertip PG320240LRU-DE4-B-S0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Powertip PG320240LRU-DE4-B-S0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Powertip PG320240LRU-DE4-B-S0 pdf datasheet or detailed specifications of the Powertip PG320240LRU-DE4-B-S0 or other Powertip LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Powertip PG320240LRU-DE4-B-S0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PG320240LRU-DE4-B-S0"
- Powertip PG320240LRU-DE4-B-S0
- PG320240LRU-DE4-B-S0 datasheet
- PG320240LRU-DE4-B-S0 image
- PG320240LRU-DE4-B-S0 price
- PG320240LRU-DE4-B-S0 distributor

