SP12N001-T

| Panel Model | SP12N001-T |
|---|---|
| Panel Brand | KOE |
| Descrition | STN-LCD ,4.8 inch, 256×64 |
| Panel Type | STN-LCD |
| SP12N001-T Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Blue/Grey (Positive), Transflective |
| Active Area | 120.29×30.05 mm |
| Outline | 160×68×10 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 3:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 250/300 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 40 (Typ.)(CR≥1.4, Φ2-Φ1) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | EL |
| Signal Interface | 8-bit parallel , 20 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of KOE SP12N001-T.
KOE SP12N001-T are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the KOE SP12N001-T pdf datasheet or detailed specifications of the KOE SP12N001-T or other KOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from KOE SP12N001-T distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
KOE SP12N001-T are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the KOE SP12N001-T pdf datasheet or detailed specifications of the KOE SP12N001-T or other KOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from KOE SP12N001-T distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "SP12N001-T"
- KOE SP12N001-T
- SP12N001-T datasheet
- SP12N001-T image
- SP12N001-T price
- SP12N001-T distributor

