R150XJE-L01

| Panel Model | R150XJE-L01 |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| R150XJE-L01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 304.1×228.1 mm |
| Outline | 326.5×253.5×9.6 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 2500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) , CIE1931 72% |
| Response Time | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX R150XJE-L01.
INNOLUX R150XJE-L01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX R150XJE-L01 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX R150XJE-L01 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX R150XJE-L01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX R150XJE-L01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX R150XJE-L01 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX R150XJE-L01 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX R150XJE-L01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "R150XJE-L01"
- INNOLUX R150XJE-L01
- R150XJE-L01 datasheet
- R150XJE-L01 image
- R150XJE-L01 price
- R150XJE-L01 distributor

