ET035A6448-1
| Panel Model | ET035A6448-1 |
|---|---|
| Panel Brand | No Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 480×640 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| ET035A6448-1 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Normally Black, Transflective |
| Active Area | 53.568×71.424 mm |
| Outline | 64×85×4 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 250:1 (Typ.)(Transmissive) 5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Response Time | |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 6S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 51 pins |
| Input Voltage | 3.3/3.3V (Max.)(VDDIO/VDC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of No Brand ET035A6448-1.
No Brand ET035A6448-1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the No Brand ET035A6448-1 pdf datasheet or detailed specifications of the No Brand ET035A6448-1 or other No Brand LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from No Brand ET035A6448-1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
No Brand ET035A6448-1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the No Brand ET035A6448-1 pdf datasheet or detailed specifications of the No Brand ET035A6448-1 or other No Brand LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from No Brand ET035A6448-1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "ET035A6448-1"
- No Brand ET035A6448-1
- ET035A6448-1 datasheet
- ET035A6448-1 image
- ET035A6448-1 price
- ET035A6448-1 distributor

