RGS10128032WR000

| Panel Model | RGS10128032WR000 |
|---|---|
| Panel Brand | RiTdisplay |
| Descrition | PM-OLED ,1.0 inch, 128×32 |
| Panel Type | PM-OLED |
| RGS10128032WR000 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 25.58×6.38 mm |
| Outline | 30.4×14.5×1.71 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 2000 : 1 (Min.) |
| Display Colors | Mono(White) (1-bit) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 105Hz |
| Driver IC | COG Built-in SSD1305 |
| Signal Interface | SPI , 16 pins |
| Input Voltage | 12/2.7V (Typ.)(VCC/VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of RiTdisplay RGS10128032WR000.
RiTdisplay RGS10128032WR000 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the RiTdisplay RGS10128032WR000 pdf datasheet or detailed specifications of the RiTdisplay RGS10128032WR000 or other RiTdisplay LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from RiTdisplay RGS10128032WR000 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
RiTdisplay RGS10128032WR000 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the RiTdisplay RGS10128032WR000 pdf datasheet or detailed specifications of the RiTdisplay RGS10128032WR000 or other RiTdisplay LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from RiTdisplay RGS10128032WR000 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "RGS10128032WR000"
- RiTdisplay RGS10128032WR000
- RGS10128032WR000 datasheet
- RGS10128032WR000 image
- RGS10128032WR000 price
- RGS10128032WR000 distributor

