RGS10128032WR006

| Panel Model | RGS10128032WR006 |
|---|---|
| Panel Brand | RiTdisplay |
| Descrition | PM-OLED ,1.0 inch, 128×32 |
| Panel Type | PM-OLED |
| RGS10128032WR006 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 25.58×6.38 mm |
| Outline | 29.8×15.4×1.31 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 2000 : 1 (Min.) |
| Display Colors | Mono(White) (1-bit) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 105Hz |
| Driver IC | COG Built-in LD7032 |
| Signal Interface | 8-bit 6800/8080 parallel, SPI, I²C , 28 pins |
| Input Voltage | 12/(1.8/2.8)V (Typ.)(VCC/VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of RiTdisplay RGS10128032WR006.
RiTdisplay RGS10128032WR006 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the RiTdisplay RGS10128032WR006 pdf datasheet or detailed specifications of the RiTdisplay RGS10128032WR006 or other RiTdisplay LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from RiTdisplay RGS10128032WR006 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
RiTdisplay RGS10128032WR006 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the RiTdisplay RGS10128032WR006 pdf datasheet or detailed specifications of the RiTdisplay RGS10128032WR006 or other RiTdisplay LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from RiTdisplay RGS10128032WR006 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "RGS10128032WR006"
- RiTdisplay RGS10128032WR006
- RGS10128032WR006 datasheet
- RGS10128032WR006 image
- RGS10128032WR006 price
- RGS10128032WR006 distributor
