S0145QBPA-C

| Panel Model | S0145QBPA-C |
|---|---|
| Panel Brand | CMEL |
| Descrition | PM-OLED ,1.5 inch, 128×96 |
| Panel Type | PM-OLED |
| S0145QBPA-C Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 29.57×22.18 mm |
| Outline | 39.4×26.7×1.7 mm |
| Surface | Hard coating (3H), Antireflection |
| Contrast Ratio | 10000 : 1 (Min.) |
| Display Colors | 65K , CIE1931 60% |
| Viewing Angle | |
| Driver IC | COF Built-in SSD1339 |
| Signal Interface | CPU , 30 pins |
| Input Voltage | 2.7/16V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CMEL S0145QBPA-C.
CMEL S0145QBPA-C are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMEL S0145QBPA-C pdf datasheet or detailed specifications of the CMEL S0145QBPA-C or other CMEL LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMEL S0145QBPA-C distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CMEL S0145QBPA-C are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMEL S0145QBPA-C pdf datasheet or detailed specifications of the CMEL S0145QBPA-C or other CMEL LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMEL S0145QBPA-C distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "S0145QBPA-C"
- CMEL S0145QBPA-C
- S0145QBPA-C datasheet
- S0145QBPA-C image
- S0145QBPA-C price
- S0145QBPA-C distributor

