SP14Q011-T

| Panel Model | SP14Q011-T |
|---|---|
| Panel Brand | KOE |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Panel Type | FSTN-LCD |
| SP14Q011-T Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Black/White (Positive), Transflective |
| Active Area | 115.2×86.4 mm |
| Outline | 131×102.2×11.7 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 5:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 150/330 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 40/40/40/50 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Frequency | 75Hz |
| Lamp Type | 1S8P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (4-bit) , 20 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of KOE SP14Q011-T.
KOE SP14Q011-T are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the KOE SP14Q011-T pdf datasheet or detailed specifications of the KOE SP14Q011-T or other KOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from KOE SP14Q011-T distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
KOE SP14Q011-T are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the KOE SP14Q011-T pdf datasheet or detailed specifications of the KOE SP14Q011-T or other KOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from KOE SP14Q011-T distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "SP14Q011-T"
- KOE SP14Q011-T
- SP14Q011-T datasheet
- SP14Q011-T image
- SP14Q011-T price
- SP14Q011-T distributor

