SP10Q010-TZA

| Panel Model | SP10Q010-TZA |
|---|---|
| Panel Brand | KOE |
| Descrition | FSTN-LCD ,3.8 inch, 320×240 |
| Panel Type | FSTN-LCD |
| SP10Q010-TZA Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Black/White (Positive), Transflective |
| Active Area | 76.785×57.585 mm |
| Outline | 94.7×73.3×7 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 4:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 150/350 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80 (Typ.)(CR≥2, Φ2-Φ1) (L/R/U/D) |
| Frequency | 75Hz |
| Lamp Type | 1S6P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (4-bit) , 20 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of KOE SP10Q010-TZA.
KOE SP10Q010-TZA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the KOE SP10Q010-TZA pdf datasheet or detailed specifications of the KOE SP10Q010-TZA or other KOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from KOE SP10Q010-TZA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
KOE SP10Q010-TZA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the KOE SP10Q010-TZA pdf datasheet or detailed specifications of the KOE SP10Q010-TZA or other KOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from KOE SP10Q010-TZA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "SP10Q010-TZA"
- KOE SP10Q010-TZA
- SP10Q010-TZA datasheet
- SP10Q010-TZA image
- SP10Q010-TZA price
- SP10Q010-TZA distributor

