T650HVF03.0

| Panel Model | T650HVF03.0 |
|---|---|
| Panel Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| T650HVF03.0 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 1428.48×803.52 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 4000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 120Hz |
| Lamp Type | WLED |
| Signal Interface | LVDS (4 ch, 10-bit) |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of AUO T650HVF03.0.
AUO T650HVF03.0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AUO T650HVF03.0 pdf datasheet or detailed specifications of the AUO T650HVF03.0 or other AUO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AUO T650HVF03.0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
AUO T650HVF03.0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AUO T650HVF03.0 pdf datasheet or detailed specifications of the AUO T650HVF03.0 or other AUO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AUO T650HVF03.0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "T650HVF03.0"
- AUO T650HVF03.0
- T650HVF03.0 datasheet
- T650HVF03.0 image
- T650HVF03.0 price
- T650HVF03.0 distributor
