TF043HV137B0
| Panel Model | TF043HV137B0 |
|---|---|
| Panel Brand | No Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TF043HV137B0 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 95.04×53.86 mm |
| Outline | 105.5×67.2×3.2 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Response Time | |
| Viewing Angle | 45/45/40/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 70Hz |
| Lamp Type | 5S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Input Voltage | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of No Brand TF043HV137B0.
No Brand TF043HV137B0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the No Brand TF043HV137B0 pdf datasheet or detailed specifications of the No Brand TF043HV137B0 or other No Brand LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from No Brand TF043HV137B0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
No Brand TF043HV137B0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the No Brand TF043HV137B0 pdf datasheet or detailed specifications of the No Brand TF043HV137B0 or other No Brand LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from No Brand TF043HV137B0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TF043HV137B0"
- No Brand TF043HV137B0
- TF043HV137B0 datasheet
- TF043HV137B0 image
- TF043HV137B0 price
- TF043HV137B0 distributor

