TF050HV123B0
| Panel Model | TF050HV123B0 |
|---|---|
| Panel Brand | No Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×272 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TF050HV123B0 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 110.88×62.832 mm |
| Outline | 120.7×75.8×3.2 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Response Time | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 6S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of No Brand TF050HV123B0.
No Brand TF050HV123B0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the No Brand TF050HV123B0 pdf datasheet or detailed specifications of the No Brand TF050HV123B0 or other No Brand LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from No Brand TF050HV123B0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
No Brand TF050HV123B0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the No Brand TF050HV123B0 pdf datasheet or detailed specifications of the No Brand TF050HV123B0 or other No Brand LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from No Brand TF050HV123B0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TF050HV123B0"
- No Brand TF050HV123B0
- TF050HV123B0 datasheet
- TF050HV123B0 image
- TF050HV123B0 price
- TF050HV123B0 distributor

