TFT1P2477-E
| Panel Model | TFT1P2477-E |
|---|---|
| Panel Brand | TRULY |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.38 inch, 220×220 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TFT1P2477-E Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 35.1×35.1 mm |
| Outline | 42.4×46.9 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | 65K/262K |
| Response Time | 31 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 73/71/61/64 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 30 pins |
| Input Voltage | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TRULY TFT1P2477-E.
TRULY TFT1P2477-E are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TRULY TFT1P2477-E pdf datasheet or detailed specifications of the TRULY TFT1P2477-E or other TRULY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TRULY TFT1P2477-E distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TRULY TFT1P2477-E are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TRULY TFT1P2477-E pdf datasheet or detailed specifications of the TRULY TFT1P2477-E or other TRULY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TRULY TFT1P2477-E distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TFT1P2477-E"
- TRULY TFT1P2477-E
- TFT1P2477-E datasheet
- TFT1P2477-E image
- TFT1P2477-E price
- TFT1P2477-E distributor
