TM014EDH05

| Panel Model | TM014EDH05 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.45 inch, 128×128 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM014EDH05 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 26.04×26.04 mm |
| Outline | 32.36×38×2.7 mm |
| Surface | Clear, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Response Time | 25/40 (Typ./Max.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 75/75/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 1 pcs WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU/SPI , 32 pins |
| Input Voltage | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TM014EDH05.
TIANMA TM014EDH05 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM014EDH05 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM014EDH05 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM014EDH05 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TM014EDH05 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM014EDH05 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM014EDH05 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM014EDH05 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM014EDH05"
- TIANMA TM014EDH05
- TM014EDH05 datasheet
- TM014EDH05 image
- TM014EDH05 price
- TM014EDH05 distributor

