TM017FDH50

| Panel Model | TM017FDH50 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM017FDH50 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 28.032×35.04 mm |
| Outline | 34.7×47 mm |
| Surface | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Response Time | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 70/70/55/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 33 pins |
| Input Voltage | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TM017FDH50.
TIANMA TM017FDH50 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM017FDH50 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM017FDH50 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM017FDH50 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TM017FDH50 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM017FDH50 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM017FDH50 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM017FDH50 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM017FDH50"
- TIANMA TM017FDH50
- TM017FDH50 datasheet
- TM017FDH50 image
- TM017FDH50 price
- TM017FDH50 distributor

