TM050RFH02

| Panel Model | TM050RFH02 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM050RFH02 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 108×64.8 mm |
| Outline | 114.5×73.2 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 600:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Response Time | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 70/70/70/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Input Voltage | 3.3/12.61/22.0/-7.0V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TM050RFH02.
TIANMA TM050RFH02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM050RFH02 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM050RFH02 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM050RFH02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TM050RFH02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM050RFH02 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM050RFH02 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM050RFH02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM050RFH02"
- TIANMA TM050RFH02
- TM050RFH02 datasheet
- TM050RFH02 image
- TM050RFH02 price
- TM050RFH02 distributor

