TM022GBH01

| Panel Model | TM022GBH01 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM022GBH01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 34.848×43.56 mm |
| Outline | 41.7×56.16 mm |
| Surface | Clear, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | 65K/262K , CIE1931 60% |
| Response Time | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 45/45/40/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 1S3P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 36 pins |
| Input Voltage | 2.8V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TM022GBH01.
TIANMA TM022GBH01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM022GBH01 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM022GBH01 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM022GBH01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TM022GBH01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM022GBH01 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM022GBH01 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM022GBH01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM022GBH01"
- TIANMA TM022GBH01
- TM022GBH01 datasheet
- TM022GBH01 image
- TM022GBH01 price
- TM022GBH01 distributor
