TM024HBH22

| Panel Model | TM024HBH22 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM024HBH22 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 36.72×48.96 mm |
| Outline | 42.72×60.26 mm |
| Surface | Clear, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K , CIE1931 60% |
| Response Time | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 45/45/40/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 1S4P WLED Without Driver |
| Signal Interface | 8/16-bit 8080 parallel , 37 pins |
| Input Voltage | 2.8/2.8V (Typ.)(VCC/VCI) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TM024HBH22.
TIANMA TM024HBH22 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM024HBH22 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM024HBH22 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM024HBH22 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TM024HBH22 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM024HBH22 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM024HBH22 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM024HBH22 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM024HBH22"
- TIANMA TM024HBH22
- TM024HBH22 datasheet
- TM024HBH22 image
- TM024HBH22 price
- TM024HBH22 distributor

