TM023KDH13

| Panel Model | TM023KDH13 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.3 inch, 320×240 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM023KDH13 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 46.75×35.06 mm |
| Outline | 50.9×45.8 mm |
| Surface | Clear |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Response Time | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1S4P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 36 pins |
| Input Voltage | 2.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TM023KDH13.
TIANMA TM023KDH13 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM023KDH13 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM023KDH13 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM023KDH13 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TM023KDH13 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM023KDH13 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM023KDH13 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM023KDH13 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM023KDH13"
- TIANMA TM023KDH13
- TM023KDH13 datasheet
- TM023KDH13 image
- TM023KDH13 price
- TM023KDH13 distributor

