TM024HBH40

| Panel Model | TM024HBH40 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM024HBH40 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 36.72×48.96 mm |
| Outline | 42.72×60.26 mm |
| Surface | Clear |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K , CIE1931 53% |
| Response Time | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1S4P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 39 pins |
| Input Voltage | 1.8/3.0V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TM024HBH40.
TIANMA TM024HBH40 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM024HBH40 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM024HBH40 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM024HBH40 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TM024HBH40 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM024HBH40 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM024HBH40 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM024HBH40 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM024HBH40"
- TIANMA TM024HBH40
- TM024HBH40 datasheet
- TM024HBH40 image
- TM024HBH40 price
- TM024HBH40 distributor

