TM023KDH16

| Panel Model | TM023KDH16 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.3 inch, 320×240 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM023KDH16 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 46.752×35.064 mm |
| Outline | 50.9×45.8 mm |
| Surface | Clear, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Response Time | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1S4P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 39 pins |
| Input Voltage | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TM023KDH16.
TIANMA TM023KDH16 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM023KDH16 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM023KDH16 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM023KDH16 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TM023KDH16 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM023KDH16 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM023KDH16 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM023KDH16 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM023KDH16"
- TIANMA TM023KDH16
- TM023KDH16 datasheet
- TM023KDH16 image
- TM023KDH16 price
- TM023KDH16 distributor

