TS070OAAAD02-01

| Panel Model | TS070OAAAD02-01 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TS070OAAAD02-01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 154.08×86.58 mm |
| Outline | 164.9×100 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | Full color , CIE1931 50% |
| Response Time | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 2S9P WLED Without Driver |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB , 26 pins |
| Input Voltage | 3.3/5.0/15.0/-10.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TS070OAAAD02-01.
TIANMA TS070OAAAD02-01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TS070OAAAD02-01 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TS070OAAAD02-01 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TS070OAAAD02-01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TS070OAAAD02-01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TS070OAAAD02-01 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TS070OAAAD02-01 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TS070OAAAD02-01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TS070OAAAD02-01"
- TIANMA TS070OAAAD02-01
- TS070OAAAD02-01 datasheet
- TS070OAAAD02-01 image
- TS070OAAAD02-01 price
- TS070OAAAD02-01 distributor

