TS35ND6501
| Panel Model | TS35ND6501 |
|---|---|
| Panel Brand | TopSun |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TS35ND6501 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 70.08×52.56 mm |
| Outline | 76.9×63.9×3.4 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 300:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 60% |
| Response Time | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 60/60/50/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 6S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Serial RGB (8-bit) + SPI, CCIR601/656 , 30 pins |
| Input Voltage | 3.3/5.0/16.0/-10.0V (Typ.)(VCC/VDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TopSun TS35ND6501.
TopSun TS35ND6501 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TopSun TS35ND6501 pdf datasheet or detailed specifications of the TopSun TS35ND6501 or other TopSun LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TopSun TS35ND6501 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TopSun TS35ND6501 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TopSun TS35ND6501 pdf datasheet or detailed specifications of the TopSun TS35ND6501 or other TopSun LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TopSun TS35ND6501 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TS35ND6501"
- TopSun TS35ND6501
- TS35ND6501 datasheet
- TS35ND6501 image
- TS35ND6501 price
- TS35ND6501 distributor

