TX05D46VM1APA

| Panel Model | TX05D46VM1APA |
|---|---|
| Panel Brand | HITACHI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 176×220 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TX05D46VM1APA Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 31.68×39.6 mm |
| Outline | 38.68×53.82×8.45 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 200:1 (Typ.) |
| Display Colors | 65K/262K |
| Response Time | 40 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 75Hz |
| Lamp Type | 1S3P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 40 pins |
| Input Voltage | 2.8/2.8V (Typ.)(VCI/VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HITACHI TX05D46VM1APA.
HITACHI TX05D46VM1APA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TX05D46VM1APA pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TX05D46VM1APA or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TX05D46VM1APA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HITACHI TX05D46VM1APA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TX05D46VM1APA pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TX05D46VM1APA or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TX05D46VM1APA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TX05D46VM1APA"
- HITACHI TX05D46VM1APA
- TX05D46VM1APA datasheet
- TX05D46VM1APA image
- TX05D46VM1APA price
- TX05D46VM1APA distributor

