TX39D85VC1FAA

| Panel Model | TX39D85VC1FAA |
|---|---|
| Panel Brand | HITACHI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TX39D85VC1FAA Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Transmissive |
| Active Area | 331.2×207 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HITACHI TX39D85VC1FAA.
HITACHI TX39D85VC1FAA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TX39D85VC1FAA pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TX39D85VC1FAA or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TX39D85VC1FAA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HITACHI TX39D85VC1FAA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TX39D85VC1FAA pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TX39D85VC1FAA or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TX39D85VC1FAA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TX39D85VC1FAA"
- HITACHI TX39D85VC1FAA
- TX39D85VC1FAA datasheet
- TX39D85VC1FAA image
- TX39D85VC1FAA price
- TX39D85VC1FAA distributor

