TX39D88VC1AAB

| Panel Model | TX39D88VC1AAB |
|---|---|
| Panel Brand | HITACHI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TX39D88VC1AAB Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Transmissive |
| Active Area | 331.2×207 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HITACHI TX39D88VC1AAB.
HITACHI TX39D88VC1AAB are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TX39D88VC1AAB pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TX39D88VC1AAB or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TX39D88VC1AAB distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HITACHI TX39D88VC1AAB are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TX39D88VC1AAB pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TX39D88VC1AAB or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TX39D88VC1AAB distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TX39D88VC1AAB"
- HITACHI TX39D88VC1AAB
- TX39D88VC1AAB datasheet
- TX39D88VC1AAB image
- TX39D88VC1AAB price
- TX39D88VC1AAB distributor

