TX80D12VC0CAB

| Panel Model | TX80D12VC0CAB |
|---|---|
| Panel Brand | HITACHI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1280×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TX80D12VC0CAB Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 687.36×412.42 mm |
| Outline | 764×465 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 600:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 73% |
| Response Time | 15/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 16 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HITACHI TX80D12VC0CAB.
HITACHI TX80D12VC0CAB are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TX80D12VC0CAB pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TX80D12VC0CAB or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TX80D12VC0CAB distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HITACHI TX80D12VC0CAB are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TX80D12VC0CAB pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TX80D12VC0CAB or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TX80D12VC0CAB distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TX80D12VC0CAB"
- HITACHI TX80D12VC0CAB
- TX80D12VC0CAB datasheet
- TX80D12VC0CAB image
- TX80D12VC0CAB price
- TX80D12VC0CAB distributor

