TX80D16VC0CAC

| Panel Model | TX80D16VC0CAC |
|---|---|
| Panel Brand | HITACHI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TX80D16VC0CAC Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.68×392.26 mm |
| Outline | 780×450 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 10/9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 16 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HITACHI TX80D16VC0CAC.
HITACHI TX80D16VC0CAC are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TX80D16VC0CAC pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TX80D16VC0CAC or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TX80D16VC0CAC distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HITACHI TX80D16VC0CAC are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TX80D16VC0CAC pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TX80D16VC0CAC or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TX80D16VC0CAC distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TX80D16VC0CAC"
- HITACHI TX80D16VC0CAC
- TX80D16VC0CAC datasheet
- TX80D16VC0CAC image
- TX80D16VC0CAC price
- TX80D16VC0CAC distributor

