Genel bakış
Şartname
LB070WV1-TD08

LB070WV1-TD08 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LB070WV1-TD08 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LB070WV1-TD08 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LB070WV1 (TD)(08) |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ~ 60 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 70 °C |
LB070WV1-TD08 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 133 PPI |
| En-Boy Oranı | 15:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.0635×0.1905 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.1905×0.1905 mm (H×V) |
| Ağırlık | 125g (Typ.) |
| Yüzey | Antiglare |
| Aktif Alan | 152.4×91.44 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 155.6×94.6 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 167×104.6 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 5.5±0.3 mm |
| Delikler ve Köşebentler | Without |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LB070WV1-TD08 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 220 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Renk Gamı | 45% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 6 o'clock |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Beyaz Varyasyon | 1.24/1.40 (Typ./Max.)(9 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LB070WV1-TD08 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | Yes (U/D, L/R) |
| Toplam Güç Tüketimi | 3.19W (Typ.) |
LB070WV1-TD08 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
| Lamba Miktarı | 1 pcs |
| Lamba Şekli | Straight |
| Lamba Ömrü Süresi | 20K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 400/440V (Typ./Max.) |
| Lamba Akımı | 5.0/5.5/6.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Çalışma Frekansı | 40/60/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Başlatma Gerilimi | 540/720V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 2.2/2.36W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LB070WV1-TD08 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | TTL |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.)(VCC) |
| Panel Güç Tüketimi | 0.99W (Typ.) |
| Ekran Sinyalleri için Gerilim | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Arabirim Türü | Connector |
| 3D Ekran |
