Genel bakış
Şartname
LM230W01-A2

LM230W01-A2 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LM230W01-A2 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,23.0 inch, 1920×1200 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LM230W01-A2 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LM230W01 (A2) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LM230W01-A2 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(RGB)×1200 (WUXGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 98 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:10 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.086×0.258 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.258×0.258 mm (H×V) |
| Ağırlık | 4.50/5.00Kgs (Typ./Max.) |
| Yüzey | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 495.36×309.6 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 499.4×313.6 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 550×360.5 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 25.0 (Typ.) mm |
| Delikler ve Köşebentler | Face mounting holes (4-M3) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LM230W01-A2 Optik Özellikler
| Ekran modu | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 200 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (8-bit) |
| Renk Gamı | 72% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 20/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.319; Wy:0.330 |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LM230W01-A2 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 47.0W (Typ.) |
LM230W01-A2 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
| Lamba Miktarı | 6 pcs |
| Lamba Şekli | Straight |
| Lamba Ömrü Süresi | 30K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 830/875/1090V (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Akımı | 2.5/7.5/9.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Çalışma Frekansı | 40/50/60KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Başlatma Gerilimi | 1400/1960V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 41.0/45.1W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LM230W01-A2 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | TMDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | Single Link TMDS |
| Panel için Giriş Voltajı | 18.0V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 400/600mA (Typ./max.) |
| Panel Güç Tüketimi | 7.2/10.2W (Typ./max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | JAE - FI-XL20S-HF, Pitch:1.0 mm, Pin:20 pins |
| 3D Ekran |
