Genel bakış
Şartname
LM240WU5-SLA4

LM240WU5-SLA4 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LM240WU5-SLA4 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,24.0 inch, 1920×1200 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LM240WU5-SLA4 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LM240WU5 (SL)(A4) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
| Uyarılar | ODC |
LM240WU5-SLA4 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(RGB)×1200 (WUXGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 94 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:10 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.090×0.270 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.270×0.270 mm (H×V) |
| Ağırlık | 3.30/3.50Kgs (Typ./Max.) |
| Yüzey | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 518.4×324 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 522.4×328.0 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 546.4×352 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 48.9 (Max.) mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LM240WU5-SLA4 Optik Özellikler
| Ekran modu | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 1.07B (10-bit) |
| Renk Gamı | 110% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 6/6 (Typ.)(Tr/Td); 6 (Typ.)(G to G) |
| Görüş açısı | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Beyaz Varyasyon | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LM240WU5-SLA4 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 56.96W (Typ.) |
LM240WU5-SLA4 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Direct light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | RGB LED |
| Lamba Ömrü Süresi | 50K(Min.) (Hours) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | 50/60W (Typ./Max.) |
LM240WU5-SLA4 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 12.0V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 580/713mA (Typ./Max.) |
| Panel Güç Tüketimi | 6.96/8.0W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Arabirim Konumu | |
| Sinyal Arabirimi | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
