Genel bakış
Şartname
LP141XB-A2C1

LP141XB-A2C1 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LP141XB-A2C1 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LP141XB-A2C1 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LP141XB (A2C1) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LP141XB-A2C1 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 91 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.093×0.279 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.279×0.279 mm (H×V) |
| Ağırlık | 485/495g (Typ./Max.) |
| Yüzey | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 285.696×214.272 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 288.8×217.4 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 298.5×227 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 5.5±0.3 mm |
| Şekil Stili | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Delikler ve Köşebentler | Side mounting holes (4-M2) on left, right bezel |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LP141XB-A2C1 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 170 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 250 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Tepki Süresi | 20/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 6 o'clock |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.312; Wy:0.322 |
| Beyaz Varyasyon | 1.45 (Max.)(9 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LP141XB-A2C1 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 4.59W (Typ.) |
LP141XB-A2C1 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
| Lamba Miktarı | 1 pcs |
| Lamba Şekli | Straight |
| Lamba Ömrü Süresi | 10K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 680/725/875V (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Akımı | 3.0/5.0/6.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Çalışma Frekansı | 45/58/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Başlatma Gerilimi | 1170/1450V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 3.63/4.08W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LP141XB-A2C1 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 290/330mA (Typ./Max.) |
| Panel Güç Tüketimi | 0.96/1.09W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | LS Mtron - GT122-20P-H13-LS-SMT-R, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
