Genel bakış
Şartname
LP171WU3-TLB3

LP171WU3-TLB3 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LP171WU3-TLB3 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,17.1 inch, 1920×1200 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LP171WU3-TLB3 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LP171WU3 (TL)(B3) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LP171WU3-TLB3 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(RGB)×1200 (WUXGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 132 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:10 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.06375×0.19125 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.19125×0.19125 mm (H×V) |
| Aktif Alan | 367.2×229.5 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 6.2±0.3 mm |
| Şekil Stili | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
LP171WU3-TLB3 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Renk Gamı | 45% NTSC (CIE1931) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LP171WU3-TLB3 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|
LP171WU3-TLB3 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
| Lamba Miktarı | 1 pcs |
| Lamba Şekli | Straight |
LP171WU3-TLB3 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (2 ch, 6-bit) |
